Hoş geldin üye olarak sitemizden yararlana bilirsiniz

Eski Sitemizde Kullandığınız Kullanıcı Adı ve Şifre İle Sisteme Giriş Yapa Bilirsiniz

Veya Kayıt ol
iptvforumucom
İletişim : admin@iptvforumu.com

Fenerbahçe-Galatasaray arasında tarihi sponsorluk anlaşması!

Admin

Kurucu
Yönetici
Admin
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2018
3,253
46,159
183
www.iptvforumu.com

Fenerbahçe-Galatasaray arasında tarihi sponsorluk anlaşması!​


13453481-728xauto.jpg

FENERBAHÇE VE GALATASARAY'IN SPONSORLUK ANLAŞMASININ DETAYLARI ORTAYA ÇIKTI​

-İki taraf ortak bir sponsorluk paketi oluşturacak. Özellikle Türkiye pazarına girmeye istekli ve spora ilgisi olan yabancı firmaların kapısı çalınacak.


-Her iki tarafın etkili olduğu alanlardaki sponsorlar birbirlerine paslanacak. Aynı sektörden iki firma aynı anda rekabet açısından aynı tarafa sponsor olamayacağı için ezeli rakibe yönlendirilecek.

-Fenerbahçe ve Galatasaray’ın ürünleri birbirlerinin mağazalarında satılacak. Galatasaraylı Fenerium’dan Arda Turan forması alacak. Fenerbahçeli GS Store’den Mesut Özil forması. Hatta Bağdat Caddesi’ne GS Store açılacak.


-Sponsorluk anlaşması süreçlerinde daha önce yaşanan “pazarlık” opsiyonları ortadan kaldırılacak. İki taraf birbirlerinin sponsorlarına talip olmayacak. Fiyat düşürmek isteyen firmalara imkan tanınmayacak.

(Fotospor)
 

Renger

Kayıtlı Üye
8 Kasım 2022
3
0
1
27
Renderd
Playstation benim ilk konsolumdu. Çoğu kumar uygulaması, yeni ve mevcut müşterilere bonuslar ve promosyonlar sunar. ’te bazı oyunlar oynamanızı tavsiye ederim Bunlar hoş geldin bonusları, para yatırma bonusları, yeniden yükleme bonusları ve daha fazlasını içerebilir. Bu nedenle, şu anda kumar oynamak için biraz ekstra ücretsiz nakit arıyorsanız, hangi bonusların ve promosyonların mevcut olduğunu kontrol ettiğinizden emin olun.
 
Üst